نتایج جستجو برای عبارت :

راهنمای انتخاب اندازه فرش ماشینی

چطور فرش با اندازه ی مناسب انتخاب کنیم؟
انتخاب فرش با اندازه مناسب همیشه یک چالش بوده است ، یا خیلی بزرگ می شود یا خیلی کوچک! ما امروز به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین فرش از نظر اندازه را انتخاب کنید و فرقی هم ندارد که فضای شما بزرگ یا کوچک باشد. با نکاتی که امروز به شما آموزش خواهیم داد به خوبی می توانید بهترین فرش را انتخاب کنید
. فرشی مناسب و مورد علاقه ی خود انتخاب کرده اید که به دکوراسیون خانه می آید و شما عاشق طرح و مدل آن هستید و برای پا بر
اندازه و ارتفاع مناسب میز ناهار خوری: راحتی در هگام غذا خوردن را فراهم می کند. با انتخاب صحیح اندازه و البعاد میز غذا خوری یک تعادل بصری مطلوب ایجاد می شود که از ظریف ترین و حساس ترین فوت و فن های دکوراسیون داخلی به شمار می رود. ما در این مقاله درباره موضوعاتی از جمله ابعاد استاندارد انواع میز ناهار خوری می پردازیم. همچنین بررسی می کنیم که چه عواملی در تعین اندازه آن ها نقش دارند. برای اینکه بدون کمک گرفتن از یک طاح داخلی حرفهای سایز مناسب میز
اگر او را دیدید به او بگویید دوستش دارم اندازه ی تمام فاصله هایی که هیچ وقت حتی در خواب هایم هم کم نشد،بپرسیدهنوز هم من را دوست دارد؟اندازه یک تک زنگ، لااقل اندازه یک سکوت پشت تلفن همگانی...
.....
پی متن؛نمیدونم این متن مال کیه و از کیه...اما مال هر کی هس ...روح امواتش شاد ...همین!
انتخاب و خرید هدیه روز دختر ممکن است به اندازه‌ی راه
رفتن بر روی اقیانوس سخت باشد. چرا که شاید از سلایق و علایق او به
اندازه‌ی کافی خبر ندارید و از طرفی می‌خواهید این هدیه یک سوپرایز بسیار
خوشحال کننده باشد. در ظاهر به نظر می‌رسد گزینه‌های موجود و قابل انتخاب
زیاد هستند و دست شما بازتر است، اما در زمان تصمیم‌گیری متوجه می‌شوید
شاید هدیه‌ی انتخاب شده، چیزی نباشد او به دنبالش باشد. این حس به احتمال
زیاد از روی وسواسی که دارید باشد. اما
طعم، کیفت، زیبایی، تناسب و قیمت بخش های بسیار مهمی از یک کیک عروسی هستند که نباید از آن چشم پوشید به این دلیل که کیک عروسی یکی از اجزایی است که توسط دوربین عکاسی و فیلم برداری ثبت و در یاد و خاطره ها باقی می ماند
انتخاب یک کیک با اندازه ای مناسب و طراحی و تزئین هماهنگ با دیگر جزییات و تزیینات مانند میزها، سفره عقد و دسته گل عروس   می تواند زیبایی بیش از اندازه ای به مراسم عروسی ببخشد
اگر ظاهر کیک، اندازه، طراحی و یا رنگ های استفاده شده برای آن
امروز به معرفی لباس گرام در خدمت شما هستم، لباس گرام یک کانال تلگرام لباس هست و در این کانال میتونید لباس مورد نظر خودتون رو تهیه کنید.
در این کانال انواع لباس های مردانه و زنانه و بچگانه به فروش میرسه و شما با توجه به جنسیت و سن و اندازه خودتون میتونید نسبت به انتخاب لباستون اقدام کنید.
قبل از انتخاب لباس حتما در خصوص سایز خودتون اطاعات درستی به دست بیارید تا در انتخاب لباس به مشکلی برخورد نکنید و لباس هم اندازه و مناسب رو انتخاب کنید.
شما بر
در انتخابات دقیقا چه چیزی انتخاب می شود؟ 
انتخابات عمومی روشی برای تشخیص چیست؟
روشن است که با خط کش نمی توان میزان بلندی صدا را اندازه گرفت. پس با هر روشی نمی توان هر اندازه ای را بدست آورد. خط کش انتخابات چه چیزی را نشان می دهد؟
ادامه مطلب
به حاصلضرب جرم در سرعت جسم mv  اندازه حرکت می گویند
یک کامیون با جرم 10000 کیلو و یک سواری با جرم 2000 کیلو را در نظر بگیرید که هر دو با سرعت 20 متر بر ثانیه حرکت می کنند مشخص است که اندازه حرکت کامیون 5 برابر سواری است .

نکته : اگر اندازه حرکت را بر زمان تقسیم کنیم نیرو به دست می آید 
نیرو = اندازه حرکت تقسیم بر زمان 
واحد تکانه یا اندازه حرکت 
کیلو گرم متر بر ثانیه 

یه سوال
بین گوشیj5pro و a20s کدومشو انتخاب می کنید؟!

حس میکنمa20sصفحه نمایشش یکم بی کیفیت تره ازj5هست
حتی دوربین سلفی j5بالاتره
a20s سه تا دوربین داره اما بالاترین کیفیتش اندازه همون دوربین تکj5هست

من a20sدوست دارم چون صفحه نمایشش بزرگتره اما خب دوربین سلفیش بی کیفیت تره و همینطور بنظرم صفحه نمایشش بی کیفیته

شما کدومو انتخاب میکنید؟!
اگر این مدلارو دارین کدومش بهتر بوده براتون؟!
انتخاب پیچ و رول پلاک سنگ نما
معمولا برای استحکام سنگ نما بهتر است پیچ و رول پلاک را ترکیب شوند وهمچنین برای دوام بیشتر و محکم سازی سنگ نما باید انتخاب درستی در پیچ و رول پلاک داشته باشیم اینکار باعث کمک شایانی به دوام بیشتر سنگ نما می کند.معمولا اندازه ی پیچ و رول پلاک براساس ضخامت سنگ و مصالح آن انتخاب می‌شود. معمولا این اندازه بین 4 تا 10 سانتی متر می باشد.پیچ هایی با سایز 8 و 10 سانتی متر از پر کاربرد ترین نوع پیچ ها  برای پیچ و رول پلاک می باش
تغییر اندازه سریع تصویر در paint
می‌توانید این کار را به شکل سریع و بدون دردسر در محیط ویندوز انجام دهید، 
آن هم از طریق Paint ویندوز! 
در این ترفند به معرفی نحوه تغییر اندازه یک تصویر با استفاده از Paint ویندوز خواهیم پرداخت. 
تغییر اندازه سریع تصویر در paint بدین منظور: از منوی Start به مسیر All Programs > Accessories رفته و Paint را انتخاب نمایید. 
ویا از قسمت جستجو برنامه paint را جستجو و اجرا نمائید.
ادامه مطلب
من به اندازه ی تموم اتفاق های بدی که تو زندگیم افتاده به خودم مدیونم، به اندازه ی بدی هایی که در حقم شدو در مقابلش فقط سکوت کردم! به اندازه ی شبهایی که تا صبح بیدار موندمو خوابم نمیبرد، به اندازه ی کارایی که دوست داشتم و نکردم! به اندازه ی غرور بیجایی که  بعضی وقتها داشتم، به اندازه ی جرأت نداشتنم، به اندازه ی خوردن بعضی از حرفامو نگفتنشون، به اندازه ی کم کاری هام واسه موفق نشدنم، به اندازه ی همه ی این ها به خودم مدیونم! من ادم بدقولی بودم واسه
ضخامت سنج پوشش CEM مدل DT-157H

ضخامت سنج رنگ مدل DT-157 ساخت CEM جهت اندازه گیری ضخامت
پوشش رنگ از  دو روش  القای الکتریکی و جریان گردابی برای اندازه گیری
ضخامت رنگ استفاده می کند
که این روشها به صورت اتوماتیک توسط دستگاه
انتخاب می شوند.این دستگاه رنگ سنج مدل DT-157 توانایی اندازه گیری ضخامت رنگ بر روی مواد آهنی و مواد غیر آهنی را دارا می باشد. رنج اندازه گیری ضخامت رنگ  در رنگ سنج مدل DT-157 در حدود 0 تا 2000 میکرو متر می باشد.این دستگاه دارای قابلیت نمایش
کتاب کامل سنجش و اندازه گیری مدرسان شریف (ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و روانشناسی و آزمون های استخدامی

دانلود فایل

اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی علی اکبر سیف - ...telketab.com › book › اندازه-گیری-سنجش-و-ارزشیابی...کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی علی اکبر سیف نشردوران تالیف علی اکبر سیف شامل 22 فصل باعناوین زیر میباشد: تعریف اصلاحات مقیاس های اندازه ...
دانلود کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی دکتر
مقصود ما از این نوشته این است که چطور می توان عفت مردان را اندازه گیری کرد، به عبارت دیگر مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان چیست؟ حضرت امام علی علیه‌السلام درباره مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان می‌فرمایند: «عِفَّتُهُ (الرَّجُل) عَلی قدرِ غَیرَتِهِ؛ پاک‌دامنی مرد به اندازه غیرت اوست.»[1] آری هر چه غیرت بیشتر […]
نوشته مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
یکی محبوب ترین نوع خرید طلا بانوان و دختران جوان امروزه خرید گردنبند می باشد.
انتخاب یک مورد مناسب در زمان محدود که همزمان تمام موارد مهم در آن رعایت شده باشد،کار نسبتا دشواری است.
ما در کنار شما هستیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید!
گالری طلا و جواهر احسان سعی می کند در طول این مسیر راهنمای مناسبی برای شما باشد.
بیشتر افراد در هنگام انتخاب گرنبند تلاش می کنند تا موارد زیر را رعایت کنند:
ست کردن گردنبند با یکی از لباس های خاص
اندازه و مدل قرار
انتخاب رشته یکی از حساس ترین و مهمترین مراحل زندگی افراد در حال تحصیل است. از انتخاب رشته دبیرستان تا انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته ارشد و دکتری.
این روزها انتخاب رشته را موسسات و مشاوران مختلفی انجام می دهند، اما معیارهایی که بعضاً برای این کار در نظر می گیرند چندان اصولی نیست. از شما دعوت می کنیم تا با مطالعه صفحه انتخاب رشته سازمان بین المللی دانشگاهیان، نسبت به انتخاب اصولی اقدام نمایید.
خرید ساعت مچی متناسب با دست

از مهترین مسایلی که در خرید ساعت مچی باید توجه کرد، انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز دست شماست چرا که هر ساعت مچی برای همه دست‎ها مناسب نیست. برخی نکات است که با رعایت آن‌ها می‌توانید اطــمینان حاصل کنید که ساعت مچی که خریدید، متناسب با مچ دست شما است. در این مطلب قصد داریم به نکات کلی که بایستی در انتخاب ساعت مچی متناسب با سایز مچ دستانتان رعایت کنید، اشاره کنیم. 

قطر ساعت: به صورت کلی قطر صفحه‌ی ساعــت‌های
کی‌بانو جان، صبح که از خواب بیدار شدم، دیدم آسمان سراسر ابریست. برایت چند خوشه باران چیده‌ام، چترت را فراموش نکن؛ امروز هوا بارانی‌ست.
شما به اندازه‌ی تمام چیزهای بد خوبید. مثلا به اندازه‌ی انتظار طولانی برای عبور از چراغ قرمز، به اندازه‌ی شاخص آلودگی هوا، به اندازه‌ی سرمای دست کودک دست‌فروش و به اندازه‌ی تمامی زباله‌های مسافر در اقیانوس‌ها. اصلا در روزگاری که بدی‌ها سر به فلک کشیده‌اند و خوبی‌ها دارند تمام می‌شوند، شما را باید ب
خیلی کم دارمت اندازه ی یک جسم که جان را اندازه ی یک ماهی که آب را در حالی که هنوز بی او زنده ام دیگر چه انتظاری از من دارید یک انسانم اما اندازه ی مورچه هم قدرت ندارم مورچه تا به مانعی بر می خورد سریع مسیرش را عوض می کند کاری که من سال هاست نمی توانم , نمی توانم #الهام_ملک_محمدی
روزی نیکیتا خروشچف، نخست وزیر سابق شوروی، از خیاط مخصو صش خواست تا از قواره پارچه ای که آورده بود، برای او یک دست کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری ابعاد بدن خروشچف گفت که اندازه پارچه کافی نیست. خروشچف پارچه را پس گرفت و در سفری که به بلگراد داشت از یک خیاط یوگوسلاو خواست تا برای او یک دست، کت و شلوار بدوزد. خیاط بعد از اندازه گیری گفت که پارچه کاملاً اندازه است و او حتی می تواند یک جلیقه اضافی نیز بدوزد. خروشچف با تعجب از او پرسید که چر
دستگاه pH متر مدل HI98108 با ابعاد بسیار کوچک ، سبک و طراحی منحصر بفرد و خاص آن کاربر را جهت اندازه گیری و حمل دچار مشکل نخواهد کرد. با داشتن صفحه نمایشگر LCD چند خطی به صورت همزمان می توان دما و میزان pH را بر روی نمایشگر به راحتی مشاهده کرد.

از مهمترین ویژگی های pH متر ضد اب هانا HI98108 داشتن رزولوشن 0.01 و با دقت ±0.10 است که در کلاس کاری خود بالاترین دقت و حساسیت را دارد.

از ویژگی های دیگر آن می توان به قابلیت انتخاب واحد دما بر اساس فارنهایت و سلسیوس، ن
دستگاه pH متر مدل HI98108 با ابعاد بسیار کوچک ، سبک و طراحی منحصر بفرد و خاص آن کاربر را جهت اندازه گیری و حمل دچار مشکل نخواهد کرد. با داشتن صفحه نمایشگر LCD چند خطی به صورت همزمان می توان دما و میزان pH را بر روی نمایشگر به راحتی مشاهده کرد.

از مهمترین ویژگی های pH متر ضد اب هانا HI98108 داشتن رزولوشن 0.01 و با دقت ±0.10 است که در کلاس کاری خود بالاترین دقت و حساسیت را دارد.

از ویژگی های دیگر آن می توان به قابلیت انتخاب واحد دما بر اساس فارنهایت و سلسیوس، ن

در مراحل چاپ کتاب ، انتخاب قالب مناسب ، یکی از ظریف ترین مرحله می باشد . هرقدر که متن کتاب خوب باشد ، اگر قالب کتاب مناسب نباشد ، قطعا بازخورد خوبی از طرف خوانندگان کتاب دریافت نخواهد کرد . بنابراین مجموعه من چاپ ، در این بخش به شرح برخی نکات ، در انتخاب قالب مناسب کتاب خواهد پرداخت .
ناشر کتاب با بررسی دست نوشته مشخص می کند که ، کتاب مورد نظر با چه نوع جلدی و به چه صورت صحافی گردد ، نوشته ها با چه حروفی درج شوند ، صفحات کتاب در چه اندازه باشند ، ج
 رنگ مناسب برای رژ لب
انتخاب یک رنگ مناسب نیز به همان اندازه نحوه رژلب زدن مهم است، برای مثال شما می توانید همیشه از رژلب قرمز استفاده کنید، به شرط آن که یک سایه مناسب برای آن انتخاب کرده باشید، اگر شما دختری دارای پوستی با زمینه صورتی هستید با انتخاب رژلب قرمز گیلاسی عالی به نظر خواهید رسید، اگر دارای پوستی با زمینه زیتونی هستید از رژلب قرمز استفاده کنید، رنگ های قرمز پررنگ برای دختران با پوست تیره عالی هستند.
ادامه مطلب
چند عکس عاشقانه میبینی
یهو یاد بوی عطرش میوفتی به طوریکه انگار کنارت نشسته
دستاشو تصور میکنی
صداشو
و بوم! تو وارد وادی نابودی شدی
بهش زنگ میزنی صدای بعد از خوابش رو که خیلی دوست داری میشنوی یه مکالمه معمولی رو پیش میبری
و خداحافظی میکنی
و گریه میکنی به اندازه یک ربع یا بیشتر بعد اشکتو پاک میکنی با سردرد مبارزه میکنی میشینی پشت میز کتابخونه و  درس میخونی و حواستو جمع میکنی که حواست جمع باشه :) 
بله تموم شدن در ثانیه نیست 
بله من اینو میدونستم 
زندگیشاید آن لحظهٔ مسدودی‌ستکه نگاه من در نی نی چشمان توخود را ویران می سازد!و در این حسی استکه من آن را با ادرک ماهو با دریافت ظلمت خواهم آمیختدر اتاقی که به اندازه یک تنهاییستدل منکه به اندازه یک عشق‌استبه بهانه‌های ساده خوشبختی خود می‌نگردبه زوال زیبای گلها در گلدانبه نهالی که تو در باغچه خانه‌مان کاشته ایو به آواز قناری‌هاکه به اندازه یک پنجره می‌خوانند ...
برای انتخاب ترانس جریان  12 آیتم مهمی که بایستی مدنظر قرار داد به شرح ذیل می باشد:
1- کاربرد: بر حسب اینکه آیا ترانسفورماتور برای حفاظت استفاده میشود یا اندازه گیری ،ترانسفورماتور حفاظتی یا اندازه گیری انتخاب میشود.✅
2-حداکثر ولتاژ سیستم (ولتاژ کاری): ترانسفورماتور جریان باید به گونه ای انتخاب شود که از نظر ایزولاسیون بتوان ولتاژ موثر فاز را تحمل نماید.✅
3- جریان اسمی اولیه: ترانس باید به گونه ای انتخاب شود که جریان اولیه اسمی از جریان مدار بی
اندازه ابعاد قاب ویدیو به دلخواه قابل انتخاب است ، لکن یک حاشیه خالی در بالای ویدیو می افتد که با کدی که ما استفاده کردیم ، قابل اجتناب است .

کد درج ویدیو بدون جاوا اسکریپت:

<p></p>
<video width="490" height="400" controls> 
<source src="

"> <source src="movie.ogg" type="video/ogg"> 
</video>
<p></p>
ابزار اندازه گیری که در حوزه های مختلف علمی، صنعتی، هنری و غیره کاربرد گسترده ای دارد، با توجه به نوع فعالیت و محیط مورد استفاده و همچنین میزان دقت مورد نیاز به گروه های مختلفی دسته بندی می گردند. به عبارت دیگر، اینکه هدف سنجش زمان باشد یا طول و یا حجم و سرعت در انتخاب نوع ابزار اندازه گیری تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین منظور در ادامه به معرفی پرکاربردترین ابزارآلات اندازه گیری ساختمانی و صنعتی و ابزار دقیق خواهیم پرداخت. با فروشگاه اینتر
متأسفانه دیگر هیچ فردی که واقعا برایم ارزشمند باشد، باقی نمانده. می‌آیند، می‌روند، و من لحظه‌ای نگاه می‌‌کنم، لحظه‌ای دوستشان می‌دارم، تخطئه می‌کنم، زیر لب و نه حتی آنطور که زحمت صدایی بلند به حنجره‌ام تحمیل کنم، فحشی می‌دهم، و بعد می‌گذرم. دیگر منتظر هیچکس نمی‌مانم، بیشتر آزار نمی‌بینم، بیشتر سرک نمی‌‌کشم، بیشتر جستجو نمی‌کنم، حتی رد هم نمی‌شوم، آن‌ها رد می‌شوند و من حتی زیرچشمی رفتنشان را دنبال نمی‌کنم.
این یعنی بیشتر، زن
چه عواملی نقش مهمی در افزایش دقت اندازه گیری دارند؟
۱- دقت وسیله اندازه گیری هرچه وسیله اندازه گیری دقت وحساسیت بیشتری داشته باشد اندازه گیری دقیق تراست مثلا خط کشی که برحسب میلی متر مدرج است دقیق ترازخط کشی است که برحسب سانتی مترمدرج است.

۲- مهارت شخص آزمایشگر.یکی ازمهارت ها نحوه خواندن نتیجه اندازه گیری است .

۳- تعداددفعات اندازه گیری.برای کاهش خطا دراندازه گیری هرکمیت معمولا اندازه گیری را چند بار تکرار می کنند. میانگین عددهای حاصل از ا
للباقی
نیاز، آدم را وابسته می کند؛ و وابستگی، ذلت می آورد. 
به عبارت دیگر به هر اندازه که ما نیاز داریم به همان اندازه وابستگی داریم و به همان اندازه ذلیل هستیم!!
این مفهوم هم در مقیاس فردی و شخصی معنی پیدا می کند هم در مقیاس ملی و بین المللی. 
من از نیاز و وابستگی و ذلت متنفرم! و از همه نیازهایم پشیمانم ... .
للحق
امروز از آن روزهایی بود که بعد ها قطعن از آن یاد خواهم کرد.
مدت هاست روزها از ساعت سه بعد از ظهر برایم شروع میشود و به هفت صبح میانجامد.
در این بین هیچ کار مفیدی انجام نمیدهم
نه فیلم میبینم
نه کتاب میخوانم
حال این روزهایم طور عجیبیست
این روزا کتاب ضدخاطرات نوشته آندره مارلرو با پفک نمکی برایم فرق خاصی ندارد
جفتشان را به یک اندازه دوست دارم.
این روزا همه را به یک اندازه دوست دارم
به اندازه هیچ
در iOS ، از نمای تصویر (Image view) برای نشان دادن تصاویر در برنامه های iOS استفاده می شود، Image view به طور خودکار اندازه تصاویر را تغییر می دهد تا با اندازه نمای فعلی متناسب شود.
با استفاده از نمای تصویر iOS ، می توانیم تصویر واحد یا دنباله متحرکی از تصاویر با پس زمینه شفاف یا مات را بر اساس نیاز خود نشان دهیم.
برای ایجاد پروژه جدید در Xcode در iOS، Xcode را از فهرست فولدر برنامه ها (application) باز کنید. پس از باز کردن Xcode ، پنجره welcome (خوش آمدید) مانند شکل زیر باز خواه
تنها زندگی کردن انتخاب خودش بود، ولی نه تا این اندازه تنها. بدترین جنبه‌ی تنهایی این است که مجبوری تحملش کنی _ یا تحمل می‌کنی، یا غرق می‌شوی. باید سخت تلاش کنی تا ذهن گرسنه‌ات را از نگاه به گذشته بازداری تا نابود نشوی.
| یکی مثل همه _ فیلیپ راث، ترجمه‌ی پیمان خاکسار، نشر چشمه |

مرد فقیرى بود که همسرش از ماست کره مى گرفت و او آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت، آن زن کره ها را به صورت توپ های یک کیلویى در می آورد. مرد آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت و در مقابل مایحتاج خانه را مى خرید. روزى مرد بقال به اندازه کره ها شک کرد و تصمیم گرفت آنها را وزن کند. هنگامى که آنها را وزن کرد، اندازه هر کره ۹۰۰ گرم بود. او از مرد فقیر عصبانى شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو کره نمى خرم، تو کره را به عنوان یک کیلو به من مى فروخ
ابن جوزی یکی از خطبای معروف بود. روزی بالای منبر که ۳ پله داشت برای مردم صحبت می کرد زنی از پایین منبر بلند شد و مسئله ای پرسید.ابن جوزی گفت: نمی دانم.زن گفت: تو که نمی دانی پس چرا ۳ پله از دیگران بالاتر نشسته ای؟ او جواب داد: این سه پله را که من بالاتر نشسته ام به آن اندازه ای است که من می دانم و شما نمی دانید و به اندازه معلوماتم بالا رفته ام. اگر به اندازه مجهولاتم می خواستم بالا روم، لازم بود منبری درست می شد که تا فلک الافلاک بالا می رفت.

فکر کنم یک سالی میشه که دانشگاه نرفتم. 
با استادم هماهنگ نکردم؛ اما فردا احتمالا برم پیشش. اندازه یک ربع که دیگه باید وقت داشته باشه برام.
دلشوره دارم.

فایل ترجمه رو دوباره چک کردم و توی ذهنم بیشتر از ده بار با مترجم دعوا گرفتم.

دارم به این فکر میکنم که چرا بین انتخاب چند گزینه هیچ وقت شانسی نداشته ام توی تست ها و امتحان ها؛ و همچنین چرا وقتی دو تا دارالترجمه جلوی چشمم بود بدترین رو انتخاب کردم.

متاسفانه اقای محترم گرفت خوابید زود و دیگه ف

می پئر نفتˇ شؤبه دۊرۊن کار کۊنه. مائی پؤنصد تۊمۊنم حۊقۊق فأگیره.
أ ما می پئر خۊ ماشینأ عوضأ کۊده اۊن گه: پیکان ایستاندارد نی-یه وا ایتأ ماشینی هئن کی
خانواده ره بدر خؤر ببه ؤ . . . ایتأ پژؤ بیهه.
من پژؤیأ خأیلی دۊس دأرم, چۊنکی اۊنˇ دۊرۊن بۊىˇ خؤبی دیهه, تازه کۊلرم دأره.
می پئر گه: تا سه سال وا مائی دیویست تۊمۊن ماشینˇ قسطأ فأدم.
تازه اۊنˇ پسی وا أمی خانهʹ عوضأ کۊنیم, چۊنکی ضدˇ زلزله نی-یه.
أمأن همیشک قسط دأریم. پیله برار ؤ پیله خاخۊر می شین دانشگ
ترجمه کتاب گالیر و شات بولت در سیستم های اندازه گیری فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 205حجم فایل: 28340قیمت: 8000 تومانبخشی از متن:ترجمه کتاب گالیر و شات بولت در سیستم های اندازه گیریJ.F.W Galyer & C.R Shotboltویرایش متریک (SI)205 صفحه pdfشامل موضوعات زیر می باشد:- خطاها در اندازه گیری- استفاده از امواج نور به عنوان استاندارد طول- اندازه گیری خطی- اندازه گیری زاویه ای و تقسیم مدور- حد و سنجه های حدی- اندازه گیری ماشین ابزار + ضمیمه- اندازه گیر
برای انتخاب کولر گازی ال جی 18000 یا 24000 باید عوامل متعددی را در نظر گرفت و به آن ها توجه کرد.
یک کولر که دارای توان بالاتری است ، قدرتمندتر است یعنی از یک کولر دارای توان پایین تر سرمای بیشتری تولید می کند.
اگر تا به حال از کولر گازی ال جی استفاده کرده باشید ، حتماً روی برگه مشخصات و کارتن آن اعدادی مانند 18000 یا 24000 را مشاهده کرده اید. این اعداد نشان دهنده توان کولر گازی می باشد.
توان های بالا در کولر گازی ها بدان معنی است که کولر گازی ظرفیت بیشت
تاریخچه کاندوم 
کاندوم های ساخته شده از پارچه از قرن شانزدهم در اروپا شروع به استفاده کردند. به تدریج ، بیش از دو قرن ، کاندوم از پوست حیوانات ساخته شد. اما کاندومهایی مانند اینها کاملاً مناسب نیستند و مانند کاندوم های مدرن مناسب نخواهند بود. با این وجود ، مردان و بعضی اوقات زنان کاندوم را شور و خلق و خوی می دانند. دکتر هیتن شاه مشاور سکسولوژیست و مشاور می گوید که این یک افسانه است. "اگر به رابطه جنسی خود اطمینان دارید ، هیچ چیز نمی تواند خلق و
1) نباید با اطلاعات ناقص انتخاب رشته کرد .2) نباید بدون توجه به اطلاعات دانشگاه انتخاب رشته کرد .3) نباید با اطلاعات سطحی نسبت به دوره ها انتخاب رشته کرد .4) نباید با وعده ووعید در مورد انتقالی انتخاب رشته کرد..5) نباید بدون شناخت از خودتان انتخاب رشته کنید .6)نباید با شایعات انتخاب رشته کنید .( امسال فرق می کند .دوتا نظام هست .شایعاتی از این دست )
7)نباید ویژگیهای شخصیتی خودت رو در نظر نگیرید .8) نباید با اطلاعات محدود در مورد رشته ها انتخاب رشته کرد .9)
همه‌مون پس ذهنمون داریم می‌سنجیم، حتی ماهایی که انکار می‌کنیم..
اصولاً من در روابطم به لذّت متقابل پایبندم. یعنی وقتی احساس می‌کنم طرف مقابل، به اندازه‌ای که من از مصاحبتش لذت می‌برم، ازم لذت نمی‌بره، سریعاً راه رو برای انتخاب‌های دیگه‌ش باز می‌ذارم.
اما اینکه با دست پس می‌زنی و با پا پیش می‌کشی، خیلی حال‌به‌هم‌زنت می‌کنه، عزیزم.
.
کلاً ۴ تا پی‌ام بود. خیلی گاوی. :)
زمانی شما می توانید مانند یک آشپز حرفه ای عمل کنید و لذت غذاهای خود را در زیر زبان ها ماندگار کنید که از مواد غذایی اولیه به اندازه استفاده کنید .
پیمانه های اندازه گیری شیرینی پزی، قاشق های اندازه گیری، انواع ترازوها مانند ترازوهای کمری همه و همه جزء ابزارهای اندازه گیری هستند و شما برای تهیه انواع غذاها می توانید از آن ها استفاده کنید . باید به ابزارهای اندازه گیری توجه ویژه ای نمود و از آن ها در اندازه گیری مواد اولیه استفاده کرد .
دلایل ا

پیمانه اندازه گیری 307 3075613 AR یک ابزار آشپزی و شیرینی پزی دوکاره کاملا کاربردی و ضروری برای آشپزخانه است.این محصول با طراحی زیبا و کاربردی خود دو ظرف پیمانه کوچک و بزرگ را در یه کالا به شما ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از محصول مواد خشک و مایعات را بصورت دقیق اندازه گیری نموده و استفاده نمایید.از آشپزی لذت ببرید.
به نام خداوند بخشنده مهربان 
سید فایز آسیایی هستم که در مورد بحث خرید دوچرخه اطلاعات بسیار کوتاهی رو در خدمتتان بگذارم . 
معمولا در بحث انتخاب دوچرخه همیشه سایز بودن اندازه تنه دوچرخه با شیپ بدنی بسیار مهم هستش بطوریکه در افراد بلند قامت باید از بدنه ی دوچرخه ای با سایز بزرگ تر استفاده شود ، معمولا در تعریف سایز  بدنه ( فریم سایز) frame size ' از دو استاندارد متریک و اینچی استفاده خواهد شد ، 
پس این تعریف را به یاد داشته باشید هر اینچ معادل ۲۵.۴ می
هیچ وقت فکر نمی کردم چرخیدن و انتخاب بین کالکشن های ساده و کم تنوع تک پوش ها و پیراهن های مردانه اینقدر سخت و دوست داشتنی باشد. 
هی چهارخانه ها را کنار راه راه های نامتقارن می گذارم و نمی توانم بین یکی شان انتخاب کنم؛ یا سبز و آبی هایی که چهارراه سخت تصمیم گیری می شوند! 
ترش و شیرین زندگی وسط همین انتخاب هاست. وسط همین تصورها که کدام رنگ بیشتر به "او" می آید. 
نکات بسیار مهم قبل از انتخاب شوهر
ازدواج و انتخاب همسر در زندگی بسیار مهم است و اگر در انتخاب همسرتان دچار اشتباه شوید آینده خود را ویران کرده اید پس قبل از انتخاب همسر این مطلب مهم را حتما بخوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
 نحوه نصب قرنیز pvc
برای نصب قرنیز pvc و MDF در ابتدا باید دیوار تمیز باشد و سطح آن هموار باشد. این قرنیز ها را با چسب به راحتی به دیوار چسبیده میشود، پشت قرنیز را چسب میزنیم و به دیوار میچسبانیم و بعد با دستگاه میخکوب در فاصله های کوتاه قرنیز را به دیوار محکم میکنیم. در گوشه ها و کنج باید زاویه دیوار و اندازه ایی که برای قرنیز استفاده میکنیم هماهنگ باشد تا بعد از نصب، قرنیز ها به هم فشار نیاورند و ترک خوردگی یا تغییر شکل در آنها به وجود نیاید.
امروز
عنوان رشته ی دلخواهم را کنار اسم یک نفر دیدم.
از خودم پرسیدم:یعنی چند نفر از این ها واقعا فقط و فقط به قصد قبولی در این رشته،وارد دانشگاه شده اند؟چند نفر،قصدشان رشته ای دیگر بوده اما قسمتشان این رشته شده است؟چند نفر این رشته را فقط به خاطر رویای استخدام پس از آن انتخاب کرده اند؟
چه کسی باورش می شود که یک نفر آنقدر دیوانه باشد که کنکور ارشد را فقط به قصد قبولی در یک گرایش از یک رشته- که کل ظرفیت قبولی اش در کشور زیر 15نفر است -برود و بدهد؟یعنی آن
روش های رایج در اندازه گیری رطوبت چوب 
رطوبت سنج ها ابزارهایی ضروری برای جلوگیری از ایجاد معایبی مانند هم کشیدگی، اعوجاج و ناودانی شدن در چوب هستند.در حال حاضر دو نوع رطوبت سنج بصورت بدون پین و دارای پین در بازار موجود هستند که برای اندازه گیری رطوبت چوب از آنها استفاده می شود و هر کدام از آنها از معایب و مزایایی برخوردارند که در ادامه به آنها اشاره می شود.در هر دو نوع رطوبت سنج ذکر شده نوع گونه چوبی از اهمیت خاصی برخوردار است.
 رطوبت سنج ها
در این مطلب تصمیم گرفتیم در مورد انتخاب و خرید قلاده سگ صحبت کنیم و به سوالات شما پاسخ بدیم. اول روش تعیین سایز قلاده سگ رو بهتون یاد می‌دیم. بعد در مورد انواع قلاده و بند قلاده و مزایا و معایب هرکدوم توضیح می‌دیم.
اگه تا به حال برای خرید قلاده به پت شاپ حضوری یا آنلاین مراجعه کرده باشید حتما با تنوع بسیار بالای محصولات روبرو شدید. امروزه قلاده سگ در صدها رنگ و جنس و طرح و اندازه وجود داره و واقعا آدم رو برای انتخاب بهترین محصول سردرگم و گیج می
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
مرورگرهای اینترنتی
google chrome - firefox - opera - brave
انتخاب من opera  نسخه اصلی دانلود از google play

تقویم 
google calender - باد صبا 
انتخاب من هر دو برنامه کنار هم  
دانلود باد صبا از مایکت
مدیریت فایل
files by google - solid explorer
انتخاب من solid explorer full  دانلود از سایت farsroid

نمایش عکس و فیلم 
google photos - piktures - memoria - simple gallery pro
انتخاب من google photos
دانلود نسخه گالری پرو از سایت فارسروید  - گوگل فوتوز از google play
سرعت google photos خیلی خوبه . اگه تو تنظیم اندازه تصویر برای پس زمینه مشکل داری
رنگ مهم ترین عنصر در تزیین دکوراسیون داخلی
رنگ مهم ترین المان تزیینی در دکوراسیون داخلی یک خانه می شود .
رنگ ارتباط مستقیم با روحیات و روح و روان انسان دارد به همین دلیل است که اکثر معماران داخلی باید به طور کامل به روانشناسی رنگ ها نسلط باشند.
پس انتخاب رنگ اصلی برای منزل قدم بعدی که آن هم به اندازه ی انتخاب رنگ مهم می باشد ترکیب رنگ های مناسب با رنگ اصلی می باشد.
قدم بعدی انتخاب رنگ متناسب با اسباب و لوازم منزل می باشد. تناسب و هماهنگی رنگ من
کابینت فلزی درب ام دی افکابینت فلزی درب ام دی اف دلایل بسیاری برای انتخابش دارد که می توانید به سراغ آن بروید. در ادامه این دلایل را درباره کابینت فلزی درب ام دی اف خواهید خواند.
کابینت فلزی درب ام دی اف
یکی از الزامات داشتن هر آشپزخانه مدرن وجود کابینت های شیک و زیبا می باشد . یکی از بهترین و هم چنین مقرون به صرفه ترین نوع کابینت ها کابینت فلزی درب ام دی اف می باشند . همراه ما باشید تا با هم تمام ویژگی های این نوع کابینت ها را بررسی کنیم پس از آن
Resolution : 
رزولوشنِ موردِ نظرتان را در کادرِ مقابلِ عنوانِ Resolution وارد کنید توجه کنید اگر می خواهید تصویر را چاپ کنید می بایست مقدارِ 300 را وارد کنید .
Resample : 
توسطِ این گزینه می توانید یکی از روش های موجود برای تغییر اندازه تصویر را انتخاب کنید تا اندازه تصویر بر اساسِ آن روش ، تغییر کند .
ادامه مطلب
حتی رژیم‌های لاغری هم از پس کم‌کردن وزن شما برنیامده‌اند؟ شاید کلید مشکل شما، تمرین‌های ورزشی منظم باشد. اما در میان کلاس‌های متنوعی که باشگاه‌های ورزشی به شما پیشنهاد می‌کنند، باید کدام‌یک را انتخاب کنید؟
به گزارش سلامت نیوز به نقل از هفته نامه آتیه نو، محققان در بررسی‌های‌شان، فهرستی از ورزش‌های کالری‎سوز را به‌دست آورده‌اند. آن‌ها می‌گویند همه ورزش‌ها به یک اندازه انرژی نمی‌سوزانند و اگر می‌خواهید سریع‌تر نتیجه بگیرید،
مرد فقیرى بود که همسرش از ماست کره مى گرفت و او آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت، آن زن کره ها را به صورت توپ های یک کیلویى در می آورد. مرد آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت و در مقابل مایحتاج خانه را مى خرید. روزى مرد بقال به اندازه کره ها شک کرد و تصمیم گرفت آنها را وزن کند. هنگامى که آنها را وزن کرد، اندازه هر کره ۹۰۰ گرم بود. او از مرد فقیر عصبانى شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو کره نمى خرم، تو کره را به عنوان یک کیلو به من مى فروخ
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشداندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشدجهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنیددانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنیدبرای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browseابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنیدسپس دکمه
انتخاب دوچرخه با سایز مناسبدر این مطلب، به علاقمندان دوچرخه سواری در انتخاب یک دوچرخه با سایز مناسب و اینکه چگونه از جدول سایزبندی برای انواع مدل های دوچرخه استفاده کنند، کمک می کند.
اندازه دوچرخه‌ها معمولا توسط لوله زین (Seat Tube) تعریف می‌شود. لوله زین به لوله‌ای گفته می‌شود که مانند تصویر یک طرف آن به زین و طرف دیگر آن به طبق قامه متصل است. این سایزبندی معمولا برای دوچرخه‌های جاده بر حسب سانتی متر و برای دوچرخه‌های کوهستان بر حسب اینچ بی
فاق بچه ها رو از روی یک شلوار که اندازه شون هست بگیرین اگه کمری داشت منهای کمری شلوار یا میتونین مثل اندازه گیری بزرگسال بچه روی یه صندلی بشینه واز خط کمر تا روی صندلی اندازه بگیرین .
میتوانید با بلند کردن قد از همان الگوی شلوارک که گذاشتم استفاده کنید.
اولین چالشی که بعدازتصمیم گیری برای راه اندازی سایت یافروشگاه اینترنتی؛انتخاب یک روش وسرویس طراحی سایت است.
چون انتخاب یک سیستم طراحی سایت مناسب، تصمیم مهمی است و قرار است تا مدت‌هابا این سایت سر و کله بزنید. پس قبل از اینکه یک شرکت یا روش طراحی سایت را انتخاب کنید، حتماً مزایای آن را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که از هر نظر بهترین انتخاب را می‌کنید.
HI-2210 یکی از محبوب ترین pH مترهای رومیزی است زیرا وضوح و دقت بالایی را همراه با سهولت استفاده و قیمت پایین ارائه می دهد.

از دیگر امکانات این دستگاه می توان به صفحه نمایش بزرگ و خوانا برای نمایش مقدار pH و دما اندازه گیری شده، محدوده اندازه گیری استاندار و کاربردی (از 2- تا 16 ph و 9.9- تا 120 درجه سانتی گراد) و جبران سازی تغییرات دمایی حاصل از اندازه گیری و کالیبراسیون اشاره کرد.
در صورتیکه محصول HI2210 را انتخاب نموده اید می توانید از طریق شماره گیری شما
آموزش نصب کابینت آشپزخانهآموزش نصب کابینت آشپزخانه باید به صورت اصولی انجام شود تا به هنگام نصب کابینت مشکلی پیش نیاید. آموزش نصب کابینت آشپزخانه شامل مراحلی است.
آموزش نصب کابینت آشپزخانه
نصب کابینت آشپزخانه یکی از کارهای مهم به هنگام ساخت ساختمان است. کار نصب کابینت به حداکثر یک روز زمان احتیج دارد و کاری سخت نیست. انتخاب مناسب کابینت و صحیح نصب کردن آن، بر زیبایی و کاربرد هر چه بیشتر آن تاثیر می گذارد. آموزش نصب کابینت آشپزخانه، شامل م
Ahmad Saeedi
Naz Nakon
#AhmadSaeedi
دل به دل راه نداره مگه 
چرا من دلم تنگ اما تو نه
قلب من با یه دنیا برات 
داره میجنگه اما تو نه
دل به دل راه نداره مگه 
چجوری به چشمت نیومد دلم
مثل من شو که لب تر میکردی
قید کل دنیا رو میزد دلم 
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل منو تازه نکن
کی با تو میسازه نرو نرو
من دلم گیره پیشت اه
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل من و تازه نکن
کی باتو میسازه نرو نرو 
من دلم گیره پیشت
خوب میدونی دلم تنگته آخه
اما عزیزم این نمیشه که
هرچی میگم میگی باشه بعد 
به این فکر می کنم که این وسط نقش من این بود که راضی شوم. حق انتخاب نداشتم. کاری از دستم بر نمی آمد. اما اگر حق انتخاب داشتم و آن وقت امام زمان می گفتند باید کنار بیایی و انتخاب نکنی و مسائل را به من بسپاری، آیا گوش می کردم آیا اگر راه باز بود و جاده ی این راه دراز، من می گفتم حکم آن چه تو فرمایی ؟ به راستی ترسناک است.
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشد
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشد
جهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنید
دانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنید
برای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browse
ابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنید
سپس د
دستبند مردانه
دستبند مردانه یکی از اکسسوری های جالب برای مردان است.اما در استفاده از اکسسوری های مردانه باید دقت شود تا یک استایل مردانه و مدرن حفظ شود.مانند ساعت مچی ، دستبند مردانه نیز یکی دیگر از اکسسوری های شیک و قابل توجه است.

انتخاب دستبتد زنانه
اگر قصد دارید مچ دستتان ظریف‌تر به نظر برسد از دستبند های ضخیم تر که کاملا اندازه مچ دستتان از استفاده کنید.حتی اگر از چند دستبند نازک در کنار هم استفاده کنید همان حکم را دارد و نتیجه ای مثل
گیج فشار دیافراگمی
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل نیز شناخته می شوند ،گیج فشار دیافراگمی  برای اندازه گیری فشار هنگامی که محیط فرآیند با اجزای تحت فشار دستگاه اندازه گیری تماس نباید پیدا نکند ، استفاده می شود.
یدیافراگم سیل دارای دو وظیفه اصلی است:
جداسازی ابزار اندازه گیری از محیط فرآیند
انتقال فشار به ابزار اندازه گیری
دیافراگم سیل چگونه کار می کند؟
دیافراگم سیل ، همچنین به عنوان کمیکال سیل یا ریموت سیل شناخته می شوند ، برای
خب در این قسمت میخوایم با اشکال موجود در فتوشاپ کار کنیم.
اول از همه یک پروژه با ابعاد (700*700) ایجاد کنید(ابعاد رو میتونید بصورت دلخواهم وارد کنید.)
از بخش Toolbar یا ToolBox   ابزار شکل رو انتخاب کنید.

با کلیک راست کردن بر روی ابزار منویی سمت راستش نمایان میشه که میتونین شکل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
اولین ابزار مربع/مستطیل هستش . دومی مربع / مستطیل هستش با زاویه های خمیده
ابزار سوم دایره/لوزی هست  . چهارمین ابزارمون چند ضلعی هستش
پنجمی خط هستش و آخر
خب در این قسمت میخوایم با اشکال موجود در فتوشاپ کار کنیم.
اول از همه یک پروژه با ابعاد (700*700) ایجاد کنید(ابعاد رو میتونید بصورت دلخواهم وارد کنید.)
از بخش Toolbar یا ToolBox   ابزار شکل رو انتخاب کنید.

با کلیک راست کردن بر روی ابزار منویی سمت راستش نمایان میشه که میتونین شکل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
اولین ابزار مربع/مستطیل هستش . دومی مربع / مستطیل هستش با زاویه های خمیده
ابزار سوم دایره/لوزی هست  . چهارمین ابزارمون چند ضلعی هستش
پنجمی خط هستش و آخر
کنتور وسیله‌ای است که مقدار انرژی الکتریکی را اندازه‌گیری می‌کند و بر حسب کیلو وات ساعت (ژول) نشان می‌دهد. معمولاً واحد اندازه‌گیری در کنتور کیلووات ساعت (kwh) است که برابر است با مقدار انرژی استفاده شده توسط یک بار یک کیلو واتی در طی یک ساعت یا ۳۶۰۰۰۰۰ ژول. بعضی از شرکت‌ها نیز از واحد مگا ژول استفاده می‌کنند. توان راکتیو نیز با واحد کیلو وار ساعت(kvarh) اندازه‌گیری می‌شود.
استفاده از آینه های دکوری و دکوراتیو در طراحی فضای خانه رایج شده است. بسیاری از طراحان داخلی معتقدند که از آینه در طراحی دکوراسیون باید استفاده بیشتری شود و ما در خانه هایمان به اندازه کافی از آینه استفاده نمی کنیم. در واقع زمانی که احساس نیاز داشته باشیم به سراغ آینه می رویم. استفاده از آینه خصوصا آینه دکوراتیو قواعدی دارد که باید آن را مورد توجه قرار داد:
1- اندازه آینه: اینکه آینه را در کجا استفاده می کنید تاثیر زیادی در سایز آن دارد. در فضا
یکی از مهم ترین وسایلی که در اتاق خواب لازم و ضروری است سرویس خواب می باشد تا یک استراحت مناسب و خواب راحت را برای افراد فراهم سازد . برای سنین پایینتر نیز سرویس خواب نوجوان اگر بصورت صحیح انتخاب شود از لحاظ ایجاد روحیه ای شاد برای نوجوان بسیار موثر است زیرا نوجوان همچنان که از لحاظ جسمی به شدت در حال رشد است از لحاظ شخصیتی نیز در حال شکلگیری روحیات و ثابت شدن در آنست  . سرویس خواب نوزاد نیز از لحاظ روانشناسی تاثیر چشمگیری بر رشد و شکوفایی نوز
اندازه یک فولیکول مناسب و قابل قبول بین 17 تا 21 میلیمتر است. چنین فولیکول هایی منجر به بارداری می شوند. فولیکول در حدود اندازه 25 میلیمتر، حالت کیست دارد و با حاملگی موفق همراه نیست. اگر دو فولیکول در حدود 21 داشتید، احتمال بارداری در شما وجود دارد.
 گاهی وقت ها از خیلی ها میتونی راحت دل بکنی ، دلتنگشون نشی .ولی بعضی ها تو دلت میمونن و هر کاری کنی فراموش نمیشن .
مثل ...خیلی باهات حرف دارمبه اندازه این سه سالبه اندازه همه این دوری هااما توی دو جمله همه این حرف ها خلاصه میشه:-دوستت دارم-خیلی دلم برات تنگ شده
نمونه در آمار به تعدادی از اجزا انتخاب شده با روش تصادفی از یک جامعه آماری گفته می‌شود که با بررسی مشخصات در نمونه فرضیات آماری در جامعه مرجع قابل تحقیق می‌باشند. اگر بخواهیم موضوعی خاص را در مورد جامعه‌ای بررسی کنیم، می‌توانیم تک تک اعضای آن مجموعه را مورد بررسی قرار دهیم. اما در راهی ساده‌تر می‌توانیم موضوع را درمورد تعداد محدودی از جامعه آماری (که به تصادف، با دقت و مطالعه لازم انتخاب می‌شوند و تعدادشان به فراخور اندازه جامعه آماری
به نحوه ایجاد ذرات سبک Photoshop Brush خوش آمدید! در این آموزش مرحله به مرحله نحوه ایجاد یک اثر ذره با استفاده از برس های فتوشاپ را یاد خواهید گرفت.
اضافه کردن ذرات سبک به یک تصویر یا عکس راهی عالی برای تقویت تصویر شما و جذاب تر جلوه دادن آن است. یکی از بهترین مواردی که در مورد استفاده از برس ذرات سبک فتوشاپ وجود دارد این است که دارای طیف وسیعی از کاربردها مانند اضافه کردن جلوه بوکه ، جلوه جلوه ای ، ذرات گرد و غبار و حتی جلوه های برفی است!
ظاهر یک عکس را
انتخاب دستگاه تصفیه آب واقعاً با توجه به انواع متد‌ها و روش‌های بکار گرفته شده در این دستگاه‌ها توسط شرکت‌های تولیدی مختلف بسیار گیج‌کننده است. این دستگاه‌ها فیلترهای مختلفی دارند، برخی چند کاره و برخی تنها یک وظیفه‌ی اصلی دارند، برخی به سادگی نصب می‌شوند و برخی نیاز به کارشناس مخصوص داشته و برخی از این دستگاه‌ها مراقبت کمتری نیاز دارند.دو راه اصلی برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید که چه دستگاه تصفیه آبی بخرید وجود دارد:انتخاب دستگاه
چگونگی بیان گفتار یکی از راه‌های افزایش اثر کلام است. افزایش دقت و سرعت در خواندن و درک محتوای کلام ازجمله مواردی هستند که لازم است در انتخاب فونت و سایز نوشتار مورد توجه قرار گیرند. در کلام نوشتاری انتخاب فونت و سایز مناسب  نوشتار در صفحه آرایی امری کاملاً سلیقه‌ای است و کسی نمی تواند بصورت قطعی بگوید استفاده از فونتی خاص صحیح و یا غلط است درست مانند اینکه هرکس بنا بر سلیقه و ذوق شخصی دستخط نوع خاص خود را دارد. اما می‌توان فونت‌ها را به طو
حدود یک سال و چند ماه قبل در همین وبلاگ نوشتم: «من برای محاسبه «مشتق تابع (Y=2cos²(π/6—π/4 هنگامی که X=π/6 باشد.» آفریده نشدم.» بعد از یک سال امروز مبحث مشتق در کلاس ریاضیات پیش دانشگاهی برای ما در رشته اقتصاد تدریس شد. در این فاصله یکساله اتفاقات عجیبی برای من رخ‌داد که من بعد از این مدت دوباره به مشتق رسیدم. مسیری که امروز مرا به مشتق رسانده برخلاف مسیر قبلی انتخاب خودم است و این شاید مهمترین دستاوردی باشد که در یک سال اخیر بدست آورده‌‌ام. حتی اگ
رژگونه شاید عجیب به نظر برسد ولی برای اینکه درست رژگونه بزنید به یک متر خیاطی نیاز دارید. سپس باید اجزای صورت خود را اندازه گیری کنید.  در آغاز باید از بالای پیشانی قسمتی که موها در آمده است تا پایین چانه خود را اندازه بگیرید. (طول صورت) عرض پهن ترین قسمت چانه (اندازه خط فک) عرض پهن ترین بخش پیشانی (اندازه عرض پیشانی) اندازه گیری بیشترین فاصله میان دوگونه (اندازه عرض گونه ها) صورت بیضی منظور از صورت بیضی صورتی است که اندازه ارتفاع صورت اندکی از
به اندازه ی چند دقیقه، با من نشسته بود
از خودش گفت، از قصدِ آمدنش، از چرایِ رفتنش
ساده بود و صمیمی‌
لحنی داشت، به گوشِ احساسِ من، بی‌ انتها غریب
قهوه‌اش را خورد، دستم را فشرد و رفت
ماجرایِ عجیبی ‌ست بودنِ ما آدم ها
یک نفر برایت چند دقیقه وقت می‌‌گذارد و به اندازه ی خوردنِ یک قهوه، چشمانت را به دنیائی تازه باز می‌‌کند
برای یک نفر، عمری وقت می‌‌گذاری. همان کسی‌ که قادر است به اندازه ی خوردنِ یک قهوه، دنیایی را خراب کند
با تاسف نمی‌نویسم
ب
حدود یک سال و چند ماه قبل در همین وبلاگ نوشتم: «من برای محاسبه «مشتق تابع (Y=2cos²(π/6—π/4 هنگامی که X=π/6 باشد.» آفریده نشدم.» بعد از یک سال امروز مبحث مشتق در کلاس ریاضیات پیش ما در رشته اقتصاد تدریس شد. در این فاصله یکساله اتفاقات عجیبی برای من رخ‌داده که من بعد از این مدت دوباره به مشتق رسیدم. مسیری که امروز مرا به مشتق رسانده برخلاف مسیر قبلی انتخاب خودم است و این شاید مهمترین دستاوردی باشد که در یک سال اخیر بدست آورده‌ باشم حتی اگر کل پروسه تغ
گفت:کوچک ترین واحد اندازه گیری زمانت⏰چیه؟تعجب کردم._ معلومه دیگه، ثانیه!!_ مطمئنی؟_ تو این سوال رو از هرکی بپرسی هم فکر نمیکنم جواب دیگه ای بشنوی!اصلا واسه چی یه همچین سوالی میپرسی؟!_ ببین من ازت پرسیدم کوچک ترین واحد اندازه گیری تو برای زمان چیه، نپرسیدم کوچک ترین واحد اندازه گیری زمان چیه!کوچک ترین واحد اندازه گیری تو، یعنی مقداری از زمان که براش ارزش قائلی، براش برنامه داری و هدرش نمیدی...یعنی ممکنه کوچک ترین واحد اندازه گیری یه نفر برا زم
سایت کیف و کوله پشتی ارزان مدرسه
وقتی نزدیک سال تحصیلی جدید می شویم، شوق و ذوق خرید کیف و کوله  پشتی مدرسه و لوازم التحریر انگیزه ای  برای شروع سال تحصیلی جدید خواهد شد.هرکس بسته به سلیقه و نوع مصرفش میتواند نوع و مدلی خاصی را انتخاب کند.برخی علاقه ی خاصی به کوله پشتیهای فانتزی و کارتونی دارند. ( که اغلب گزینه ی انتخابی دختر بچه ها خواهد بود).برخی به مدلهای ساده تر علاقه مند هستند مثل کیف و کوله های دخترانه و پسرانه دانشجویی.و برخی مدلهای ا
عنوان مطلب اسم ی کتابه با همین عنوان اثر اقای سعید گل محمدی.
عنوانش خیلی تکان دهنده است.
در پشت جلد کتاب میخوانیم :
شما چطور مایلید زندگی کنید؟ و چطور می‌خواهید این بازی را انجام دهید؟ آیا می‌خواهید در لیگ‌های بزرگ، یا در لیگ‌های کوچک بازی کنید. در دسته‌های اولی‌ها یا در دسته دومی‌ها؟ آیا می‌خواهید بزرگ بازی کنید یا کوچک؟ انتخاب با شماست. بیشتر مردم بازی کوچک را انتخاب می کنند. چرا؟ اول به خاطر ترس. آن‌ها شکست را با مرگ برابر می‌بینند و

برای استفاده از دستور Scale می‌توانید در تب فرمان اتوکد، دو حرف SC رو تایپ کنید سپس Enter کنید و یا در بالای نرم افزار در قسمت Home، پنل Modify و در Ribbon دستور Scale قرار دارد:
در ادامه باید قسمت هایی از نقشه مورد نظرمون که میخواهیم تغییر مقیاس پیدا کند را انتخاب کنیم:

پس از Enter کردن، دو کادر اندازه ای باز می‌شود که با یکدیگر بالا و پایین میشوند و تناسب دارند که همان طول و عرض اندازه دلخواه ماست و در این دو کادر میتونید اندازه مورد نیاز خود را درج کنید، س
برای انتخاب یک سیستم تهویه مطبوع hvac چه باید کرد؟
فرم شبیه سازی نرم افزار انرژی ، این داده ها باید منتقل شوند  به صاحب ساختمان تا بتوان اهداف و انتظارات را اندازه گرفت  و در برابر عملکرد واقعی سیستم محک قرار گرفت. HVAC  طراحی بدون عملکرد مداوم سیستم کامل نیست  سالها پس از اتمام انتخاب و تجزیه و تحلیل سیستم  و سیستم های نصب شده و به مالک ساختمان واگذار شده است.  باریک کردن گزینه ها  فصل های زیر در این دوره اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد  ب
ایجاد اولین پروژه در فتوشاپ
برنامه فتوشاپ رو اجرا میکنیم.صفحه ای مشابه صفحه ی زیر برامون باز میشه.

در این صفحه از منوی فایل گزینه ی نیو رو انتخاب میکنیم(شکل زیر).
نکته :  البته اینو هم بگم که میتونین با انتخاب کلید های ترکیبی (CTRL+N) هم یک پروژه جدید ایجاد کنید.

بعد از انتخاب نیو ، پنجره ای مشابه شکل زیر برامون به نمایش درمیاد .
در این پنجره مشخصات پروژه ای رو که میخوایم باز کنیم رو وارد میکنیم مثل:
نام پروژه
اندازه پروژه
واحد اندازه پروژه (انتخا
در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد
انتخاب مبلمان مناسب برای دفاتر:
مبلمان محک : هنگام خرید مبلمان برای دفترتان به چه نکاتی توجه میکنید؟
اندازه ی فضایی که قرار است در آن چیدمان داشته باشید
سبک چیدمان
نوع دکوراسیون
ابعاد و اندازه مبل
ارگونومی بودن مبلمان اداری
رنگ و جنس روکش
زیبایی و ظاهر
قیمت مبلمان
محک به دلیل تولید کننده بودن و همچنین داشتن تیم طراحی ارگونومی
میتواند بهترین گزینه برای خرید مبلمان اداری و میز های اداری باشد.
چرا که با در نظر گرفتن کلیه ی موارد فوق می تواند
شاید دنیا دیده نیستم...
خسته ام از حجم اینهمه غصه و فشاری که هر سال زمستون رو دوش ایرانی جماعت وارد میشه ...انگار آدمی جرات نداره غصه بخوره چون با یه غصه دیگه میخوان غم قبلی رو فراموش کنی....
راستش برای کشته شدن سردار هیچ واکنشی نداشتم نه خوشحال نه ناراحت 
برای اونایی هم که کرمان فوت شدن باز هم ناراحت نشدم...
ولی برای اون افرادی که تو هواپیما بودن قلبم دردناکه زخمی ام ...به اندازه ی پلاسکو ...به اندازه فوت شدگان در سانحه هوایی یاسوج ، به اندازه زلزله
امروزِ ما بر شالوده انتخاب‌هایی که دیروز، سه روز، سه ماه یا سه سال پیش کرده‌ایم، بنا می‌شود. ما فقط بر مبنای یک انتخاب، بدهی کلانی به بار نمی‌آوریم. ما فقط در نتیجه یک انتخاب نامناسب، پانزده کیلو چاق نمی‌شویم و معمولاً یک تصمیم نادرست به تنهایی و یکشبه روابطمان را به هم نمی‌ریزد. ما در جایی که هستیم قرار داریم، چون هر روز در پی روزی دیگر، انتخاب های ناآگاهانه یا ناسالمی را تکرار کرده‌ایم که ما را به واقعیت و موقعیت کنونی رسانده است‌.
| دب
فروش ویژه ال ای دی های سامسونگ در انتخاب سنتر مرجع فروش آنلاین ال ای دی های سامسونگ . 
انتخاب سنتر در طرحی زمستانه فروش ویژه ال ای دی های سامسونگ را آغاز کرد است که در این طرحی ال ای دی های سامسونگ با بهترین قیمت بازار به فروش می رسند جهت شرکت در جشنواره انتخاب سنتر به صفحه رسمی ال ای دی سامسونگ در انتخاب سنتر مراجعه فرمایید.
بهترین قیمت ال ای دی تی سی ال در انتخاب سنتر .
فروش ویژه تلویزیون های تی سی ال در انتخاب سنتر نمایندگی آنلاین تی سی ال .
تحویل آنی درب منزل همراه با بهترین قیمت ال ای دی تی سی ال تنها در انتخاب سنتر مرکز خرید و انتخاب آنلاین .
برای اطلاعات بیشتر از شرایط فروش ال ای دی تی سی ال به صفحه رسمی ال ای دی تی سی ال در انتخاب سنتر مراجعه فرمایید. 
لینک صفحه :
http://www.entekhabcenter.com/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86/
آماده شدن برای خرید کاندوم
1آرام و آرام باشید: نفس عمیق بکشید و به یاد داشته باشید که خرید کاندوم یک کار مسئول و عادی است. احتمالاً احساس می کنید همه به شما خیره شده اند و صندوقدار در مورد شما قضاوت می کند. در واقعیت ، مردم به اندازه شما توجه نمی کنند. شما اولین کسی نیستید که تاکنون برای خرید کاندوم به فروشگاه آمده اید.2جستجوی خود را انجام دهید: قبل از شروع ماموریت خود ، دریابید که چه نوع کاندوم را خریداری می کنید. نام تجاری ، اندازه کاندوم و موا
یک سنگ به اندازه ای بالا می رود که نیرویی پشت آن باشد.با تمام شدنِ نیرو، سقوط و افتادن سنگ قطعی است.اما به یک گیاه  تازه روییده نگاه کن که چطور از زیر خاک و سنگها و حتی آسفالت و سیمانها سر بیرون میاورد.حال،اگر تو به اندازه ی یک گیاه کوچک و نو رسیده، ریشه داشته باشی،از هر سختی گذر کرده وسر برون خواهی کرد!!!.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قوانین عرور